Bulgaristan'daki Türk Köyleri.

Bulgaristan'daki Türk Köyleri.
(Sıra no - Köy adı - Bulgarca köy adı- İli)

1. Abdal Köy(Abdi Oğlu Köy Cubra Burgaz
2. Abdallar Lovets Eski Cuma
3. Abdi Köy Samotina Varna
4. Abdul Ehat(Abtat Kalesi) Abrit Silitre
5. Abdul Kadir Rabova Hasköy
6. Abdullah/Avdullah Bezmer Hacıoğlu Pazarcık.
7. Abdullar Apriltsi Pazarcık
8. Abdullar Zvenimir Silistre
9. Abdurrahman Köy Çuçuliga Kırca Ali
10. Abdurrahmanlar Kraygorsi Şumnu
11. Abdülrezzak Drumevo Şumnu
12. Abdülrezzak Lyaskovo Burgaz
13. Abraşlar Bryazovo Filibe
14. Acar Svejen Filibe
15. Acemler Aksakovo Varna
16. Acı Dere Sladka Voda Varna
17. Acı Oluk Tatul Kırca Ali
18. Acılar(Alacalar) Aleko Korstantinovo Pazarcık
19. Aciz Dar Pripek Burgaz
20. Açlar Ekzarh Antimovo Buzgaz
21. Ada Filibe/Koyun Tepe
22. Ada Köy Potoçnik Kırca Ali
23. Ada Tepe Ostra Moliga Eski Zağra
24. Adaçalı Borıslavtsi Hasköy
25. Aftane Nedelsko Yan Bolu
26. Ağa Baba Aboba Pliska Şumnu
27. Ağaç-Evli Bir Türk Köyü Sofya
28. Ağmaç Köy(Omaç Köy) Omarçe(Ralitsa) Eski Cuma
29. Ah Yolu Anhialo(Pomorie) Burgaz
30. Ahalar (Ağalar) Drentsi Şumnu
31. Ahat Baba Postnik Kırca Ali
32. Ahatlar Malka Kruşevo Paşmaklı(Smolyan)
33. Ahatlar Kebir Dve Topoli Paşmaklı
34. Ahçılar Gotvarsko Kırca Ali
35. Ahi Baba Bir Türk Köyü
36. Ahi Çelebi Rodoplarda Dağlık
37. Ahır Köy Gabırnitsa Varna
38. Ahırlar Zagorite Eski Zağra
39. Ahlan-Ova Brani-Pole Filibe
40. Ahlar (Ahiler) Drentsi Şumnu
41. Ahlat Köy Kruşevo Eski Zağra/Çırpan
42. Ahlatı Pricad Burgaz
43. Ahlatlı Golemo Kruşevo Yan Bolu
44. Ahlatlı Krin Kırca Ali
45. Ahlatlı Kruşevo Gabrova/Selvi(Selvievo)
46. Ahlı(Ahılı) Stratsin Burgaz
47. Ahmak Mortagonovo Razgrat
48. Ahmatlar(Ahmetler) Stefan Karaca Silistre
49. Ahmet Dere Kozitsa Kırca Ali
50. Ahmet Oğlu Dolneni Eski Cuma
51. Ahmet Sipahi Sofiytsi Kırca Ali
52. Ahmetli Konstantin Tırnova(Veliko Tırnova)
53. Ahrenli Tvırditsa Burgaz
54. Ahsen Kale Asenova Krepost Stanimaka(Asenov Rad)
55. Ahta Pol Agato Polis Burgaz
56. Ak Alan Belo Polyane Kırca Ali
57. Ak Baş Gavarevo Eski Zağra
58. Ak Baş Bağla Gorni Glavanak Has Köy
59. Ak Baş Zir Dolni Glavanak Hasköy
60. Ak Çar Ar Çar Vidin
61. Ak Dere Bela İslimye
62. Ak Dere Bela Vidin/Belgratçık
63. Ak Dere Bela Reka Paşmaklı/Selvi
64. Ak Dere Bela Reka( Stara Bela Reka Şumnu
65. Ak Dere(Astra) Bela Varna
66. Ak Ezli(Yak Ezli) Debelt Burgaz
67. Ak Kadınlar Dulova Silistre
68. Ak Kayınlar Belite Brezi Eğri Dere(Ardino)
69. Ak Koyun İskır Varna
70. Ak Mehmetler Podgoritsa Eski Cuma
71. Ak Pınar Bel İzvor Kırca Ali
72. Ak Pınar Bel Kladenets Has Köy
73. Ak Pınar Bistra Silistre
74. Ak Pınar Genaral İnzov Yanbolu
75. Ak Yar Bel Bryak Şumnu(Şumen)
76. Akça Alan Byala Polyana Kırca Ali
77. Akça Er Aleko Tırnova
78. Akça Kayrak Beli Plast Kırca Ali
79. Akça Kilise Sopot Filibe
80. Akçalar Belintsi Razgrad
81. Akçar Arçar Vidin
82. Akçar (Akça Er) Alekovo Tırnova
83. Akçe Hisar(Aşağı Akçalar Byala Gradets Kırca Ali
84. Akçe İbrahim Dolno Belovo Has Köy
85. Akçe-Kilise Bir Türk Köyü Sofya
86. Akıncı Akancievo Pazarcık
87. Akıncı Graniçar Pazarcık
88. Akıncılar Petko Slaveykov Gabrova/Selvi
89. Akıncılar Zdravets Varna
90. Al Kaya(Ala Kaya) Krayno Selo Kırca Ali
91. Al Timir Rah Ova Vidin/Vireca
92. Ala Bayır Şaren Bryag Kırca Ali
93. Ala Beş Gorno Belovğ Eski Zağra
94. Ala Çeşme Şarena Çeşma
95. Ala Dağ Pıstro Gor Has Köy
96. Ala Dağlı Gergevets İslimiye
97. Ala Dağlı Venets Burgaz
98. Ala Gözler Pıstro Ok Kırca Ali
99. Ala Gün Pıstrovo Eski Zağra
100. Ala Kilise Tsırkva Pazarcık(Tolbuhin)
101. Ala Kilise(Alaca Kilise) Vakarel Sofya
102. Alacalı Bistren Eski Zağra
103. Alacı Silvovo Gabrova
104. Alacılar Bağrıltsi Kırca Ali
105. Aladanlı Leşnitsa Lofça(Lofçe)
106. Aladın Ezerovo Varna
107. Aladın Straşimirovo Varna
108. Aladın(Ağladın) Yunatsi Kırca Ali
109. Alami Dere Polkovnik Sreafimovo Paşmaklı(Smolyan
110. Alan Kayrak Yasna Polyana Burgaz
111. Alan Mahalle İroka Polyana Hasköy
112. Alat-Baba Bir Türk Köyü Şumnu/Bela
113. Alçak Dere Panitsovo Burgaz
114. Alem Beyler Boylartsi Kırca Ali
115. Alemdar (Alem Dere) Dolno Çrkovişte Hasköy
116. Alfacı Köy Vetruşka Kırca Ali
117. Alfatlar Lenişte Kırca Ali
118. Alfatlı Hacılar Svirets Kırca Ali
119. Alfatlı(Ahlatlı) Neofit Bozvelievo(Krin) Kırca Ali (Koşu Kavak (Krumov Grad)
120. Alfatlık Tırgovişte Osman Pazar (Omurtag)
121. Ali Baba Tekkesi Sveti İliya Hasköy
122. Ali Bey Eniovets Eski Cuma (Tırgovişte)
123. Ali Bey Konağı Nanıviş Kırca Ali(Koşu Kavak(Krumov Grad)
124. Ali Fakı Glavan Silistre
125. Ali Fakı Jelidovo Kırca Ali
126. Ali Hanife (Ali Kalfa) Dobrevo Hacıoğlu Pazarcık
127. Ali Koç Kapitan Dimitrievo Hacı Oğlu Pazarcık
128. Alı Köy Tsvyatovo Kırca Ali
129. Ali Paşa (Ali Paşinovo) Metliçina Kırca Ali
130. Alıç Köy Plaçidol Hacı Oğlu Pazarcık (Tolbuhin)
131. Alma Dere Yabılçevo Burgaz
132. Almalı Dere Buk Kırca Ali
133. Almalık Yabılçeni Kırca Ali
134. Altın Çayır Zlatna Livada Eski Zağra
135. Alvan Dere Malko Gradişte Mustafa Paşa(Svilen Grad)
136. Alvan Köy Stara Reçka Eski Cuma(Tırgovşte
137. Alvanlar Yablanovo İslimiye/Kazan(Kotil)
138. Alvanlar-Albanlar Oraç Eski Cuma (Tırgoşte
139. Ambar Dere Hambar Paşmaklı(Smolyan)
140. Ambar Dere –Hambar Dere . Jitnitsa Kırca Ali /Eğri Dere(Ardino)
141. Ambarcık-Hambarcık Jitarnik Kırca Ali
142. Ambarlar-Hambarlar Jitnitsa Kırca Ali
143. Ambarlı -Hambarlı Jitnitsa Filibe
144. Ambarlı-Hambarlı Malomirovo Yanbolu(Yambol/Kızılağaç(Elhovo)
145. Ambarlık-Hambarlık Metliçina Varna
146. Anızcık Çerkovna Silistre
147. Anlık Domişte Kırca Ali
148. Apaz Mahalle Slavçitsa Hezargrad(Razgrad)
149. Apazlar Martino Kırca Ali
150. Arabacı Bozartsi Hacıoğlu Pazarcık
151. Arabacı Cerovo Kırca Ali
152. Arabacı Gurgulitsa Kırca Ali
153. Arabacı Kolari Tırnova(Veliko Tırnova)
154. Arabacı Kolarovo Eski Zağra
155. Arabacı Kolartsi Hacıoğlu Pazarcıktolbuhin
156. Arabacı Köy Kolarovo Hasköy
157. Arabacı Ova Kolarovo Eski Zağra
158. Arabacılar Kolarovo Silistre
159. Araklar Kruşovo Hacıoğlu Pazarcık
160. Arap Hoca Vidintsi Yan Bolu
161. Arap Mahalle Çernevo Eski Zağra
162. Arap Ova Çerniçani Filibe/Karlı Ova
163. Arap Ova Suşutsa Filibe(Plovdiv)
164. Arap Ova Zlato Vrıh Filibe/İstanimaka(Asenov Grad)
165. Araplar Aprilovo Eski Cuma
166. Araplar Genaral Lolevo Varna/Provadı
167. Araplar Polkovnik Dyakovo
168. Araplı Çernozem Yanblou
169. Aratmaca Poprucanovo Silistre
170. Arazlı Erovets Kırca Ali
171. Ardaşlı Mıglişta Eski Zağğra
172. Arı Köy Sredno Selo Tırnova
173. Arkarı Mahalle Kamenna Plevne
174. Armutçuk Kruşovitsa Tırnova
175. Armutçuk Kruşovitsa Plevne
176. Armutlu Prisadets Yanbolu
177. Armutlu Kruşak Hacıoğlu Pazarcık
178. Armutlu Kruşari H.Oğlu Pazarcık
179. Armutlu Kruşeto Tırnova/Yukarı Rahova (Gorna Orehovitsa
180. Armutlu Kruşevo YadaMalo Kruşevo Filibe
181. Armutlu Kruşitsa Kırca Ali
182. Armutlu Kruşovene Tırnova/Rahova(Orehovo
183. Armutlu Sakarirsi Yan Bolu
184. Armutluk Kruşata Tatar Pazarcık(Pazarcik)
185. Arnavut (Arnaut) Poroişte Razgrat
186. Arnavut İto ---------------- Eski Zağra
187. Arnavut Köy Dolina H.Oğlu Pazarcık
188. Arnavut Köy Draganovo Burgaz
189. Arnavut Köy Elşitsa Filibe/Otluk Köy)(Pamagürişte)
190. Arnavut Köy Gugutka Kırca Ali
191. Arnavut Köy İreçekovo Yanbolu
192. Arnavutlar Albantsi Kırca Ali
193. Arnavutlar Makedonka H.O.Pazarcık
194. Arnavutlar Rudnik Varna
195. Arnavutlu Paisiy Tırnova
196. Arpaç Bogorovo Yanbolu
197. Arslan Lıvino Razgrat
198. Arslan Hoca Tütünce Kırca Ali
199. Arslan Köy Lıvovo Kırca Ali
200. Arslanlar Lıvska Kırca Ali
201. Artaklar Kruşare İslimye(Sliven)
202. As Mahalle Arsovo Şumnu(Şumen)
203. Ası Koru Ravnogor Tatar Pazarcık (Pazarcik)
204. Ası Köy-Has Köy Dobri Voynikov Şumnu(Şumen)
205. Asıl Köy Telerig H.Oğlu Pazarcık
206. Asıllar(Asiller) Krasen Dol Şumnu
207. Asırlık Rogozovo Kırca Ali
208. Aslar Naum Şumnu
209. Aslı Beyli Blıskovo Varna/Piri Vadi (Provadı)
210. Asvalt Köy(Asfat Köy Glavinitsa Silistre
211. Aşağı Ada Ostrovitsa Kırca Ali
212. Aşağı Çiflik Dolen Çiftik (Georgi Traykov ) Varna
213. Aşağı Çit Aklar Dolno Voyvodino Hasköy
214. Aşağı Hüseyinler Dolna Hubavka Eski Cuma/Tırgovişte
215. Aşağı İsiva Dolno İzvorovo E.Zağra
216. Aşağı Kab Dağ Dolna Kabda E. Cuma
217. Aşağı Keçeliler Dolna Kozarevo
218. Aşağı Koca Ömer Samodiva Kırca Ali
219. Aşağı Köy Dolentsi Kırca Ali
220. Aşağı Musa Bey Dolni İzvor H.Oğlu Pazarcık
221. Aşağı Orman(Orman) Laskerova Cumai Bala(Blagoev Grad)
222. Aşağı Rahova Dolna Orehovitsa Tırnova/Yukarı Rahova (Gorna Orehovitsa)
223. Aşağı Rahova Dolna Rehovo Silistre/Tutrakan
224. Aşağı Dere Köy Sokolovtsi Paşmaklı(Smolyan)
225. Aşağı Karalar Dolna Krepost Kırca Ali
226. Aşağı Mahalle Dolna Mahalla Silistre
227. Aşağı Sahrane Dolna Sahrane E.Zağra(Kızankık)
228. Aşağı Turgan Dolna Turgan Rodamir
229. Aşağı Übrü Eren Dolna Seltsi Kırca Ali
230. Aşağı-Singarya Jostovo,Hacıdimovo Cumai Bala
231. Aşağı-Voden Dolni-Voden Filibe
232. Aşaklı Borisovo Yanbolu(Yambol)
233. Aşarı Köy Desetkari Kırca Ali
234. Aşık Ova Pevets E.Cuma(Tırgovişte)
235. Aşık Sinekli Sveti Kirilovo (Kirilovo) E.Zağra
236. Aşıklar Lübliçevo E.Cuma
237. Aşıklar Pesnopoy Kırca Ali/Eğri Dere(Ardino)
238. Aşıklar Pevtsite Filibe
239. Aşıklar Rani List Kırca Ali
240. Aşıklar Samuil Hezar Grad(Razgrad)
241. Aşıklı Gorno Graişte (Kınçevo) E.Zağra/Kızanlık
242. Aşlıca Prisad H.Oğlu Pazarcık
243. At Alan Konçe Kırca Ali
244. At Koru Savoski Köstendil (Küstendil)
245. At Köy Konevo Hezargrat
246. Atanas Köy Atanasova Burgaz
247. Atlar Jrebçevo İslimiye(Sliven)
248. Atlar Sıedinenie E.Cuma(Tırgovişte)
249. Atlı Drajevo Yan Bolu (Yam Bol)
250. Atlı Oğlu Konovo İslimye
251. Atmacalar Sokolino Kırca Ali
252. Avanlar Bir Türk Köyü Gerlovo
253. Avcı Doğancı Lovets E.Zağra
254. Avdalar Lovets E.Cuma
255. Avdalar Zayçari İslimye (Sliven)
256. Avlan Dere Hasköy (Haskovo)
257. Avlan Köy Stara Reçka E.Cuma
258. Avlu Köy Jivkovo Sofya/İhtiman
259. Avrat Alan Koprivtitsa Sofya
260. Ay Demir Silistra Silistre
261. Ay Doğdu İskra Silistre
262. Ay Doğdu İzgrev Şumnu
263. Ay Doğdu Zvezdel Silistre
264. Ay Durmuş Zornitsa Has Köy
265. Ay Kulak Meçe Uho Kırca Ali
266. Ay Orman Polyana H.Oğlu Pazarcık
267. Ayazlar Svetlen E.Cuma
268. Ayazma Voditsi Varna
269. Aydın Bey Svetlik H.O.Pazarcık
270. Aydın Köy Aydinovo Filibe(Plovdiv)
271. Aydın Köy Meçovo E:Cuma
272. Aydın Ova İsperihovo Tatar Pazarcık(Pazarcik)
273. Aydınlar Svetlina Has Köy
274. Aydınlı Zora E.Zağra
275. Aydos Aytos Burgaz
276. Aygır Dere Jrebevo Paşmaklı(Smolyan)
277. Aygır Köy Piştigovo Tatar Pazarcık(Pazarcik)
278. Ayı Orman Stefanovo H.O.Pazarcık
279. Ayıcı Oğlu Yeri Bilinmiyor
280. Ayladın(Alaeddin) Bistra E.Cuma
281. Ayran Mitenitsa Filibe(Plovdiv)
282. Ayran Orizari Filibe
283. Ayran(Ayran Köy) Mleçen Varna
284. Ayva Altı Pod Ayva Hezargrad
285. Ayvacık Filibe/Koyuntepe
286. Ayvacık Dülevo Burgaz
287. Ayvacık Dülevo Tatar Pazarcık/Otluk Köy
288. Ayvacık Dülina Varna
289. Ayvacık Dülitsa Krca Ai
290. Ayvacık Pançevo Kırca Ali
291. Ayvacık Zvezda Burgaz
292. Ayvacık Dere Köy Dülevo Burgaz
293. Ayvalık Blagun Kırca Ali
294. Ayvat Köy Malık Zvenimir Silistre
295. Ayvaz Baba Yeri Bilinmiyor
296. Azap Köy Veselinovo Yan Bolu
297. Azaplar Polkovnik Dyakovo H.O.Pazarcık
298. Azaplar Skrivina Kırca Ali
299. Azaplı Karanovo Burgaz
300. Aziziye Teliş Plevne(Pleven)
301. Azmak Ludza Burgaz
302. Azmanlar Azmanite Gabrova(Gabrovo
303. Baba Nedelkovo Pernik
304. Baba Mahalle Baştino E.Zağra
305. Babadağ Dobruca
306. Babalar Baştinovo Kırca Ali
307. Babalar-Yeni Mahalle Tatkovo Kırca Ali
308. Babası Oturdu Eğri Dere(Ardino)Kırca Ali
309. Bacalar Bedrovo Kırca Ali
310. Badarlı Vinitsa Filibe(Plovdiv)
311. Bağ Tarla Lozovo Burgaz
312. Bağlar(Ballar) Lozenets Burgaz
313. Bahadırlar Padrino E.Cuma
314. Bahar (Baylar) Kolobir Silistre
315. Bahar Köy Polkovnik-Taslakov Silistre
316. Baharlar Bahasko Kırca Ali
317. Bahaslı Dunavitsi E.Zağra
318. Bahçalar Gradinka E.Cuma/Osman Pazarı
319. Bahşişler(Bahşışlar Drinovo E.Cuma/Pop Köy(Popovo
320. Bakacık Medevtsi Kırca Ali
321. Bakiler Doborsko Kırca Ali
322. Bakılır Bakalite Kırca Ali
323. Bal Pınar Yenice Veya Yenice Bal Pınar Medoveve Razgrat
324. Balâ Burgaz Gorna Kula Kırca Ali
325. Balaban Yagodina Paşmaklı(Smolyan)
326. Balaban Mahalle Vetrintsi Tırnova
327. Balabanlar Razdeltsi Eski Cuma
328. Balabanlar Zlatoklas Silistre
329. Balabanlar /Balabanlı Balabanovo Kırca Ali
330. Balabanlı Edrovo Eski Zağra
331. Balabanlı Edrovo Eski Zağra
332. Balabanlı Gorazd Rusçuk(Ruse)
333. Balabanlı Velikan Hasköy
334. Balca Medovitsa Kırca Ali
335. Balcı Bük Meden Buk Kırca Ali
336. Balcı Köy Medova Burgaz
337. Balcı Omur Medovina Eski Cuma
338. Balcı-Bölük Bir Türk Köyü Kırca Ali
339. Balcılar Medovo Eski Zağra
340. Balçık Balçık Hacı Oğlu Pazarcık
341. Baldır Köy (Bıldır) Tutrakanrsi Varna
342. Bali Efendi Knyajevo Sofya
343. Balık Ribino Kırca Ali
344. Balık Dere Ribnitsa Paşmaklı
345. Balıklı Ruda Eski Zağra
346. Balıklı Dere(Balaklı Riben Dol Paşmaklı
347. Ballı Pınar Meden Kladenets Yan Bolu
348. Ballıca Stojer Hacıoğlu Pazarcık
349. Ballıcalık Milino(Keremedin) Eski Cuma/Osman Pazar
350. Balpınar/Bal Bunlar Kubrat Razgrat
351. Balpınar-İlçesi Kubratska Okoliya Razgrat
352. Baltacı Yeni Köy Bradvari Silistre
353. Baltacılar Sekirovo Filibe
354. Balvan - Tırnova
355. Baraklar Baratsi Kırca Ali
356. Baraklar Efreyter Bakalovo Hacıoğlu Pazarcık
357. Baraklı Orizare Burgaz
358. Baraklı Pryaporets Eski Zağra
359. Bardakçı Bırduçe Tatar Pazarcık
360. Barık Zavet Burgaz
361. Barma Borma -
362. Basarb Ova - Ruscuk
363. Baş Hasırcık Presentsi Eski Cuma
364. Baş Köy Jeravna İslimiye
365. Baş Ören Strainsko Kırca Ali
366. Baş Pınar Polkovnik Sveştaraovo Hacı Oğlı Pazarcık
367. Baş Saçlı Sadovitsa Kırca Ali
368. Baş Viran Yavorovo Kırca Ali
369. Başalı Pırvents Yanbolu.
370. Başatlı Jrebino Yan Bolu
371. Başı Kır Glavinitsa Tatar Pazarcık
372. Başlar Pırvan Eski Cuma
373. Bata Kanlı Konstantinovets Eski Zağra
374. Batacık Bata Burgaz/Ah Yolu
375. Batak - Veliko Tırnovo/Ziştovi
376. Batak - Tatar Pazarcık
377. Batanlar Temelkovo Pernik
378. Batkun - Tatar Pazarcık
379. Bay Kocalar Baykovo Şumnu
380. Baya Köy Dolno Ezerovo Burgaz
381. Bayaç Köy Bayaç Evo H.Oğlu Pazarcık
382. Bayasıllı Dunavtsi E.Zağra
383. Bayhanlı Bir Türk Köyü Sofya
384. Bayır Mahalle Çukata Tırnovo
385. Bayır Mahalle Strımna Tırnovo
386. Bayır Yeni Mhalle Ritlina Burgaz
387. Baykal Beşli Boril Plevne
388. Bayraktar Mahalle Aleksandrovo Kutlu Viçe
389. Bayraktar Mahalle Pryaporets Kırca Ali
390. Bayram Alan Dobra Polyana Burgaz
391. Bayram Dere Prilep Burgaz
392. Bayram Köy Austa Kırca Ali
393. Bayram Pınar Feldfeber Dyankovo H.Oğlu Pazarcık
394. Bayramlı Köy Velik Dençe E:Cuma
395. Bederli Stefan Stambolovo Tırnovo
396. Bek Aşlı - İvaylov Gradortaköy
397. Bekçi Polyatsite Varna
398. Bekir Ağa Mahallesi Bosilek Kırca Ali
399. Bektaşlar(Beştaşlar Bektaşi Kırca Ali
400. Bel Gratçık Belo Gradçik Vidin
401. Belegler Bir Türk Köyü Gerl Ovo
402. Belene - Şumlu
403. Belenli Rıjenovo Hasköy
404. Benli Köy Kruşolak E.Cuma
405. Beş Kuyucuk Peti Kladenetsi Tırnovo/Ziştovi
406. Beş Pınar Pet Kladenetsi Rusçuk
407. Beş Tepe Pet Mogili Şumnu/Yenipazar
408. Beş Tepe Pet Mogoli İslimiye/Yeni Zağra
409. Beşli Boril Rah Ova
410. Bey Alan Knyajeva Polyana Razgrat
411. Bey Köy Bolyarino Filibe
412. Bey Köy Golemantsi Hasköy
413. Bey Köy Karavelovo Yanbolu/Kızılağaç
414. Bey Mahalle Gospodarevo Burgaz/Karapınar.
415. Bey Ova Karlovo Filibe/Karlı Ova
416. Bey Pınar Bolyarski -İzvor Hasköy
417. Bey Pınar Sredişte E:Zağra
418. Bey Vırbovka Vırbovka Tırnova/Yukarı Rah Ova
419. Beyci Oğlu Bolyartsi Varna
420. Beygirli(Bekirli Konevo Şumnu
421. Beyler Çiftlik Simeonovo Sofya
422. Beyli Mlada-Gvardiya Varna
423. Bezirgan Köy Kuptsite Kırca Ali
424. Bezirgan(Bazirgan Miletiç Filibe
425. Bezirgân-Köy Tıpçileştovo E.Cuma
426. Biçerli Golyamo-Dryanovo E.Zağra
427. Bilek Ahmet Mahlle(Bilek Mahalle Kitka Burgaz
428. Bitlice Staro-Selets İslimiye
429. Bıyıklı Bortsi Şumnu
430. Bızın Rusçuk
431. Boğalı Bikovo İslimiye
432. Boğaz Prolom Filibe
433. Boğaz Bir Türk Köyü Şumnu
434. Boğaz Dere Starplanina Burgaz
435. Boğaz Kesen Presyan E.Cuma
436. Boğaz Kesen Proseçen Varna
437. Boğdanlı Snop H.O.Pazarcık
438. Bohçalar Kaolinovo Şumnu
439. Bokluca Radoynovo Burgaz
440. Bolluksu Draganovetsi E.Cuma
441. Borazan Trebaç Razgrad
442. Bosna Bulgaristanda Bir Köy -
443. Bostan “ “ E.Cuma/Osmanpazarı.
444. Bostan Mahalle Bostanie Vidin
445. Bostancılar Bostantsi Kırca Ali
446. Boyacı Köy Bagra Kırca Ali
447. Boyacık - Yan Bolu
448. Boyacılar Bagryanka Kırca Ali
449. Boyacılar Peevsko Kırca Ali
450. Boyacılar Zvinitsa Burgaz
451. Boyalar Vişna Burgaz
452. Boz Ağaç Bryastovo Sliven
453. Boz Alan Orlino Pazarcık
454. Boz Doğancı Grudevo E.Zağra
455. Boz Kırı Pişurka Kutlu Viçe
456. Boz Yurt Jinitsa H.O.Pazarcık
457. Bölücek Razdelna E.Zağra
458. Buğdaylı Beloklas H.O.Pazarcık.
459. Buğdaylı Çamurlu Jjiten H.O.Pazarcık
460. Buhlar Buhovtsi E:Cuma
461. Bukak - E.Cuma
462. Bulanık Mitnitsa Şumnu
463. Bulgar Kosu - Tutrakan
464. Bulutlar Mıglene Kırca Ali
465. Bunaklı Kirilovo Hasköy
466. Burgaz Burgas Burgaz İli
467. Burgucu Gorno Aleksandrovo Sliven
468. Burgucu Köy Polyana Elhovo
469. Burhanlar Edinakoztsi Varna
470. Burhanlar Radan Voyvoda Şumnu
471. Bursacık Brusino Kırca Ali
472. Buruncuk Prosenik Burgaz
473. Burunlu Peyçinovo Rusçuk
474. Burunsuz Malko-Borisovo E.Zağra
475. Busmanlar - Novo Selo
476. Butan Veliko Tırnova
477. Bükünceli(Bükürceli) Tserkovski Burgaz
478. Büyük -Ada Ostrovo Razgrat
479. Büyük -Boğdan Golem Razgrad
480. Büyük- Boyalık(Şarköy) Şarkovo Yanbolu/Kızılağaç(Elhovo)
481. Büyük -Çamurlu Golyama-Smolnitsa H.O.Pazarcık
482. Büyük- Dere Plovdivtsi Paşmaklı
483. Büyük- Dere Kadınçe Erceli
484. Büyük- Dere Golyama-Bara Kırca Ali
485. Büyük -Dere Boruştitşa E.Zağra
486. Büyük Dere Golyama Bara Kırca Ali
487. Büyük Dere Plovdivtsi Paşmaklı
488. Büyük- Erceli Dobrovolets Kırca Ali
489. Büyük- Hediyatlar Pod-Gorets Burgaz
490. Büyük- İp Dere Dragonovo Kırca Ali
491. Büyük- Kokarca Golem Porovets Razgrat
492. Büyük- Koru Köy Golyama Konare Filibe(Plovdiv)
493. Büyük- Köy Golemo Selo Köstendil
494. Büyük Köy Golemo Selo Stante Dimitrov
495. Büyük- Oba Golemo Selo E.Zağra/Kızanlık
496. Büyük Örencik Krepost Hasköy(Haskova)
497. Büyük- Pınar Bistrets Burgaz/Karapınar(Gruovo)
498. Büyük- Tekkeler Golyama-Smolnitsa H.O.Pazarcık
499. Büyük- Yalılar Rusalya Tırnov
500. Büyük Yeni Köy Golemo Novo E.Cuma/Pop Köy
501. Büyük-Derbent Golem-Dervent Yanbolu/Kızılağaç(Elhovo)
502. Büyüklü(Bıyıklı Vinarsko Burgaz
503. Cabirler Planinets Kırca Ali
504. Cadı Göl Lübenovo .Zağra
505. Cafer Solnik Varna
506. Cafer Fakı Zahari Stoyanovo H.Oğlu Pazarcık /Tolbuhin
507. Caferçe Elena Hasköy/Harmanlı
508. Caferler Sevar Hezargrad/Bal Pınar (Kubrat)
509. Caferli - Pazarcık)Otlukköy
510. Caferli Kiçevo Varna
511. Caferli Savin Razgrad
512. Caferli Üç Orman Trigortsi H.O.Pazarcık
513. Cambazlar Kaloyanets E.Zağra
514. Cami Cedit Atik Srınsko Kırcaali
515. Cami Mahalle - Silistre
516. Can Başlı Duşinkovo Kırcaali
517. Can Kardaş Bratovo Burgaz
518. Canarlar Bir Türk Köyü Kırca Ali
519. Cebel (Şeyh-Cuma) Şeyh Cumaya Kırcaali
520. Cebel Ayvalı Gorsko Dülevo Kırca Ali
521. Cebil Oğulları Gledka Kırcaali/Mestanlı(Momcilgrad
522. Cebiller Planinets Kırca Ali
523. Celep Köprü Mostino Burgaz
524. Celepler Celepeko Kırca Ali
525. Celil Oğulları Dihanovtsi Kırca Ali
526. Celiller Pravdo Lüb Kırca Ali
527. Cembek Mahalle Nikolaevo Kutlu Viçe(Mihaylov Grad
528. Cemeren Gabır Burgaz
529. Cerman - Köstendil
530. Cevizli Oreşak Varna
531. Cevizli Kalfa Miladinovtsi E.Cuma
532. Cin Koca Cinot Yan Bolu
533. Cin Ovo Cinovo İsliven
534. Civel Nikola Kozlevo Şumnu /Yenipazar(Novi Pazar)
535. Civirli Dragovo Burgaz
536. Cizdar Köy Dobrina Varna
537. Cizdar Köy Pripek Varna
538. Cızlar Köyü Dobrina Varna
539. Corno Jernov Plevne
540. Cuma İ Balâ Gorna Cumaya(Blagoev Grad İl Merkezi
541. Cuma Köy Sboreno Kırca Ali
542. Cumalı Haci Morinovo Burgaz/Karin Abat
543. Cumalı Jitosuyat Burgaz
544. Cumalı Sborişte İslimiye
545. Cumaya Sbor Tatar Pazarcık(Pazarcik)
546. Cumaya Köy Sborsko Burgaz
547. Cumaya Köy Sborino Kırca Ali
548. Curanlı Kalitinovo E.Zağra
549. Çadırlı Sennik Gabrova/Selvi
550. Çakal Köy Çakallarovo Kırca Ali
551. Çakallar Çalatsi Kırca Ali
552. Çakallar Donkino (Çakalite) Gabrova
553. Çakallar İskra Gabrova
554. Çakarcı Gradina Filibe(Plovdiv)
555. Çakıl Köy Güney Bulgaristan Da Türk Köyü
556. Çakırca Vrançantsi H.O.Pazarcık
557. Çakırlar Yasno Pole Filibe
558. Çakmaklar Çakmatsi Kırca Ali
559. Çal Cedit Çal Kırca Ali
560. Çalgıcı Köy(Çalıcı Köy) Svirçevo E.Cuma/Osman P*Azarı
561. Çalı Kavak Riş Şumnu/Preslav
562. Çalı Köy Stari Çal Kırca Ali
563. Çalı Mahalle Dıbravino Varna
564. Çalıklar Trınitsa Varna
565. Çam Çiftlik Borovo Cumai Balâ (Blagoev Grad)
566. Çam Dere Borov Dol Sliven
567. Çam Dere Karamanlar Borovsko Kırca Ali
568. Çamcağız Borika Sofya
569. Çamlıca Boroviha Paşmaklı
570. Çamurlu Çamurna Komunari / Yada Murna Varna
571. Çamurlu Dinevo Has Köy
572. Çamurlu Kalino Şumnu
573. Çamurlu Malkara Smolnitsah.O.Pazarcık.
574. Çamurlu Köy Kalnişte E.Cumas
575. Çamurlu. Şişmanovo Sofya
576. Çanakçı Dolna Paniçarevo E.Zağra
577. Çanakçı Krasen Dol Şumnu/Yeni Pazar
578. Çanakçı Paniçkovo Kırca Ali
579. Çanakçı Rozovo (Çanakçi Evo Tatarpazarcık/Peştere
580. Çanakçı Staro Paniçerovo Burgaz
581. Çanakçı Yagoda E.Zağra
582. Çanakçı(Yukarı Çanakçı) Gorno Paniçerovo E.Zağra
583. Çanakçık Manuşevtsi E.Zağra
584. Çanakçılar Paniçare Silistre
585. Çanakçılar Paniçino E.Cuma
586. Çangallı(Çandır) Svetulka Kırca Ali
587. Çangarlı Zvıniçevo Tatar Pazarcık
588. Çangır Dere Çepintsi Paşmaklı
589. Çanlar Zvınets Varna
590. Çanlı Malko Tırnova E.Zağra
591. Çardak Bılgarski Çardak Filibe
592. Çatak Preseka Köstendil
593. Çatak Tiça Şumen
594. Çataklar(Çitak) Çitaşko Kırca Ali
595. Çatal Dere Razsoha Tırnova
596. Çatal Tepe Elhovo E.Zağra
597. Çatallar Batova H.O.Pazarcık
598. Çatallar Tsar Krum Şumnu
599. Çatma Levski Varna
600. Çatmı Bosilkovtsi Rusçuk
601. Çavaklar Telçarka Kırca Ali
602. Çavdar Mahalle Çavdartsa Paşmaklı
603. Çavdarlık Rıjitsa Burgaz
604. Çavla Köy Stamovo E.Zağrea
605. Çavuş Köy Genaral Kantarcievo Varna
606. Çavuş Köy Metodievo Şumnu
607. Çavuş Mahalle Sofytsi Silistre
608. Çavuş Ova Metodievo Şumnu
609. Çavuş Ova Tsenovo Plevne
610. Çavuş Tepe Stake Dimitrov(Dupnitsa) Köstendil
611. Çavuşlar(Çavuşlu) Güney Bulgaristanda Bir Köy
612. Çayak Çayka Varna
613. Çayır Çerniçino Kırca Ali
614. Çayır Teodosievo Tırnova/Yukarı Rahova(Gerno Orehovo)
615. Çayır Harman Genaral Kolevo Tolbuhin(Hacıoğlu Pazarcık)
616. Çayır Mahalle Hitovo Tolbuhin
617. Çayır-Dere Bir Türk Köyü Şumnu
618. Çayır-Köy Bir Türk Köyü Şeraniçko
619. Çayırlı Göl Reçnitsa Senokos
620. Çekan Çekanets -
621. Çekendin(Çikendin Lilyak Eski Cuma
622. Çekirdekli Kostilkovo Kırca Ali
623. Çelebi Köy Gospodinovo Varna
624. Çelebi Köy Sini Rid Burgaz
625. Çeli Köy Yarebiçno E.Cuma
626. Çelikler (Çilik Çelik Çilik Kırca Ali
627. Çelikli Stomanevo Paşmaklı(Smolyan)
628. Çelikli Stomantsi Kırca Ali
629. Çeltikçi Orizovo E.Zağra
630. Çenge Asparuhovo Varna
631. Çengel Div Dedevo Şumnu
632. Çepelce Planintsa Burgaz
633. Çepelli Çepelare Filibe
634. Çepine Çepino Tatar Pazacık
635. Çepinli Çepintsi Sofya
636. Çerçelen Dıbovan Filibe
637. Çeren Bir Türk Köyü -
638. Çerençe Çerença Şumnu
639. Çergenli ,Çerkenli Çerganovo E.Zağra
640. Çeri Başlar Voyvodenets Hasköy
641. Çerkeşli Ferdinandovo Siliven
642. Çerkeşli Slavyantsi Burgaz
643. Çerkez Köy Aleksandrovo Şumnu
644. Çeşme Mahalle Çeşma Tırnova
645. Çeşnegir Sadovo Filibe/Istanimaka(Asenov-Grad)
646. Çeşnegir Yeni Mahalle Çeşnegirovo Filibe
647. Çıfıt Kuyusu Yovkovo H.O.Pazarcık
648. Çiftlik Dırjaven E:Zağra
649. Çiftlik Lovni Dol Gabrova/Selvi(Sevlievo)
650. Çiftlik Radevo İslimiye(Sliven)
651. Çiftlik Zbor Kırca Ali
652. Çiftlik Mahalle Bilka Burgaz
653. Çıkancı Bir Türk Köyü
654. Çıkarcı Tsarsko-Selo E:Zağra/Çırpan
655. Çıkrıkçılar Malko-Çerkovna E:Cuma
656. Çıkrıkçılar Petrino E.Cuma
657. Çilingir Mahalle Klüçevo Kırca Ali
658. Çillerçiren Yarebitsa Silistre
659. Çımalı Mığlen Burgaz
660. Çıracı Borovo E.Zağra
661. Çiren - Vraca(Vratsa)
662. Çirik Çirikovo -
663. Çirmen Çirmen Hasköy /Svilen-grad
664. Çırpan Çırpan E.Zağra
665. Çırpılı Klimentinovo Filibe
666. Çit-Ak Bela-Reka Filibe/Hacı İlyas(Pırvo May)
667. Çit-Ak Tiça İslimiyekazan(Kotel)
668. Çit-Ak İ Atik Star -Çitak Kırca Ali
669. Çit-Ak İ Cedit Nov-Çitak Kırca Ali
670. Çit-Ak Vadisi Çitaşko Kırca Ali
671. Çit-Aklar Gorno Voyodino Hasköy
672. Çit-Aklar Gorno Voyvo Hasköy
673. Çıtalı Ploska Mogila E.Zağra
674. Çoba - Filibe
675. Çoban Pastirtsi Paşmaklı(Smolyan)
676. Çoban Köy Gorni-Çobanka Tırnova
677. Çoban Kuyusu Pastir H.O.Pazarcık
678. Çoban Nasuh Zagoriçe Şumnu
679. Çobanlar - Burgaz
680. Çoban-Mahalle Bir Türk Köyü Şumnu
681. Çok Oba - Sliven
682. Çolak-Ova Yavorovo E.Zağra
683. Çomakoğlu Çumakovtsi Bela-Slatina
684. Çorbacılar Çorbaciysko Kırca Ali
685. Çorlu Çorlovo Lom
686. Çökek Kitka Varna
687. Çömlek Köy Botevo Yan Bolu
688. Çubuklu Lulitsa Sliven
689. Çufallar Tıkaç Şumnu
690. Çuha Suşino Şumnu
691. Çukur Alan Nizka-Polyana Sliven
692. Çukur Köy Çukarovo Yan Bolu
693. Çukur Köy Yasenkovo Şumnu
694. Çukur Köy Zabırdo Paşmaklı(Smolyan)
695. Çukurlu Pesnopoy Filibe/Karlıova
696. Çukur-Ova Gabra Sofya
697. Çukur-Ova Trapişte Razgrad
698. Çulfa Suşina Şumnu
699. Çulfalar Tıkaç Şumnu
700. Çulluk Graf-İgnatievo Filibe
701. Çunguruz - Vidin
702. Dağ Çiftlik Dobrotino Cuma İbâlâ(Blagoev-Grad)
703. Dağ Erik Gors-Slivovo Gabrova/Selvi(Sevlievo)
704. Dağ Harman Svobodinovo Kırca Ali
705. Dağ Köy Gorsko-Selo E.Cuma(Tırgovişte)
706. Dağ Köy Gorsko-Selo E.Cuma/Tırgovişte
707. Dağ Mahalle Balkan Kırca Ali
708. Dağ Yeni Lübnen Pop Köy(Popovo)
709. Dağlar-Başı Bir Türk Köyü Şumnu
710. Dalakça Kosturino Şumnu
711. Dalar Göz Rujitsa Şumen
712. Dalgaç Dılgaç E.Cuma
713. Dallıca Çubrika Kırca Ali
714. Dam Ada Zagrad Silistre
715. Damar Göz Jilino Şumnu
716. Damlalı Ehatlar Dolno-Staveykovtsi Varna
717. Damlalı Orta Sredno-Salveykovtsi Varna
718. Dana Göz Yunets Varna
719. Danişmentli Bir Türk Köyü
720. Dar Köy Nadarovo E.Cuma
721. Dar Yeni Lübnen E.Cuma
722. Darı Dere Zlato-Grad Paşmaklı(Smolyan)
723. Darı Dere İlçesi - Paşmaklı
724. Datlar - Hasköy
725. Davulcular Gusla Şumnu
726. Davulcular Padina Silistre
727. Davut-Beyli Zlatinitsa Yanbolu
728. Davutlar Davitovo E:Cuma
729. Davutlar Davitovo Silistre
730. Davutlu Kableşkovo Burgaz/Ah Yolu
731. Davut-Ova Davitkovo Kırca Ali
732. Daydır - Bulgaristan Da Bir Türk Köyü
733. Dede-Bal Dedintsi Tırnova
734. Dede-Köy Dobri-Dol Varna
735. Dede-Köy Dyadovo İslimiye
736. Dede-Köy Dyadovsko Kırca Ali
737. Dedeler Dedets Kırca Ali
738. Dedeler Dyadovitsi Kırca Ali
739. Dede-Mahalle Dedina Tırnova
740. Değirmenciler Vodeniçarsko Kırca Ali
741. Değirmen-Dere Gavrailovo İslimiye
742. Değirmen-Dere Jerka Kırca Ali
743. Değirmen-Dere Melnitsa Yan Bolu
744. Değirmen-Dere Pırvenets Filibe
745. Değirmen-Köy Vodeniçare Yanbolu
746. Değirmen-Mahalle Vodeniçare Yanbolu
747. Değirmen-Viran Podrumçe E.Zağra
748. Değnekler Miladinovtsi H.O.Pazarcık.
749. Deli-Ahat Kovil Kırca Ali
750. Deli-Binleri Yazdaç E.Zağra
751. Deliciler Bojak Kırca Ali
752. Deli-Gözler-Gâvuroğlu(Sevdalım) Sevdalima Kırca Ali
753. Deli-Hüseyin-Mahalle Golyama-Delçevo Varna
754. Deli-Ormanlar Vladimirovo H.O.Pazarcık
755. Deli-Sülü Dragomirovo Tırnova
756. Deli-Yusuf-Kuyusu Loznitsa H.O.Pazarcık
757. Deli-Yusuflar Krasnogor Silistre
758. Delne-Bey-Köy Semtemvriytsi H.O.Pazarcık
759. Delveler Devino Kırca Ali
760. Demirci-Köy Jelyazno Filibe
761. Demirci-Köy Lilkovo Filibe
762. Demirci-Köy Strahilitsa Şumnu
763. Demirciler Jelezari Kırca Ali
764. Demirciler Jelazaritsi E.Cuma/Osmanpazarı(Omurtag)
765. Demirciler Jelezkovets Razgrad
766. Demirciler Kovaçevets E.Cuma
767. Demirciler Kovaçevitsa Cumai Bala/Nevrokop (Gotse-Delcev)
768. Demirciler Kovoçevo Pazarcik
769. Demirciler Kovaçevtsi Pernik
770. Demirciler Kovoçitsa Kutlu-Viçe (Mihaiov-Grad) Lom
771. Demirciler Moravitsa E.Cuma
772. Demirciler Novo-Jelezari Filibe(Plovdiv)
773. Demirciler Staro-Jelezari Filibe
774. Demircili Kamen İslimye
775. Demirdeş Jelyazovo Burgaz
776. Demir-Dişli Nayden-Gerovo Filibe
777. Demir-Hanlı Jelez Şumnu
778. Demir-Hisar Bir Türk Köyü
779. Demir-Kapı Jelezni-Vrata İslimiye
780. Demir-Köy Jelezartsi Tırnova
781. Demir-Köy Perunika Kırca Ali
782. Demirler Jelezino Kırca Ali
783. Deniz-Koyluç Moryantsi Kırca Ali
784. Deniz-Köy Koşuta Varna
785. Denizler Krasino Kırca Ali
786. Denizler Morsko Burgaz
787. Denizler Varnentsi Silistre
788. Derbent İzvorsko Varna
789. Derbent Prolaz E.Cuma
790. Derbent Zmeyovo E.Zağra
791. Derbent(Yeni Mahalle) Debır Filibe
792. Derbent-Dere Prohod Burgaz
793. Dere Dolets E.Cuma
794. Dere-Başı Sladko-Dum Kırca Ali
795. Derecik-Köy Debrıştitsa Pazarcik
796. Dere-Harman Dolno-Virşilo Pazarcik
797. Dere-Köy - Hasköy
798. Dere-Köy Canka Kırca Ali
799. Dere-Köy Beli-Dol Kırca Ali
800. Dere-Köy Golyamo-Dolyane E.Cuma
801. Dere-Köy Konstantinovo Varna
802. Dere-Köy Kos Kırca Ali
803. Dere-Köy Kostena-Reka Şumnu
804. Dere-Köy Malko-Dolyane E.Cuma
805. Dere-Köy Petrov-Dol Varna
806. Dere-Köy Potoçe Kırca Ali
807. Dere-Köy Poroyna Filibe
808. Dere-Köy Reçitsa Burgaz
809. Dere-Köy Struyno Şumnu
810. Dere-Köy Voden Yan Bolu
811. Dereli Bogdan Filibe
812. Dereli Gorna-Rozitsa Gabrova/Selvi(Sevlievo)
813. Dere-Mahalle Dolets Silistre
814. Dere-Mahalle Dolna-Krepost Kırca-Ali
815. Dere-Mahalle Malık-Voden Yan Bolu
816. Dere-Müsellim Lozenitsa Cuma İ Bali (Blagoev-Grad)
817. Dericiler Kojari Paşmaklı
818. Dermanlar Dermantsi Lofça/Lukovit
819. Derviş İzgrev Plevne
820. Derviş-Mahalle Krumovo Kutlu-Viçe
821. Derviş-Müslim Deteline Varna
822. Derviş-Tepe Dervişka-Mogila Hasköy
823. Desteci(Testeci) Jitnitsa Varna
824. Desteci-Köy Jitnitsa Tırnova
825. Deveci-Köy Dobrin H:O:Pazarcık
826. Deve-Dere Kamilski-Dol Kırca Ali
827. Devene - Vraca(Vratsa)
828. Devne Devnya Varna/Piri-Adi(Provadiya)
829. Devren Zmeyovo E.Zağra
830. Dikence-Tikence Graniçar Burgaz
831. Dikenlik (Tekenlik) Trınak Burgaz
832. Dikili-Cafer Golyam Devesi Kırca Ali
833. Dikili-Haluren Devesilitsa Kırca Ali
834. Dikili-Kayınlık Devesilovo Kırca Ali
835. Dikili-Kayrak Malık Devesil Kırca Ali
836. Dikili-Taş Pobit Kamık Razgrad
837. Dikili-Taşlar Stılpişte,Meçka Rusçuk
838. Diksan-Mahalle Orlyane Lofça(Loveç)
839. Dilciler Gradets Yeni Zağra
840. Dinekli Lozen Hasköy/Mustafa Paşa
841. Dıngırlar Dıngovo Kırca Ali
842. Dink-Mahalle Dink Filibe
843. Dipsiz-Göl Ezerovo Filibe/Borisov-Grad
844. Dipsiz-Höyük Dibsizka-Mogila İslimye/Yeni Zağra
845. Dırabollar Ravna-Selo E.Cuma
846. Diren-Ova Dryanovo Gabrovo
847. Diren-Ufça Drenovets Vidin
848. Diş Budak ( Duş Tubak) Yasenovets Razgrad
849. Diş-Budak Osenovo Varna
850. Diş-Budak Polkovnik-Savovo H.O.Pazarcık
851. Dobrucalar Dobrotitsa E.Cuma
852. Doğan Ova Malo-Konare Pazarcık
853. Doğan Yuvası Sokolovo Tolbuhin
854. Doğanca Çalıkovi Filibe
855. Doğanca Sokolovo Burgaz
856. Doğanca(Doğancı) Sokolitsa Filibe
857. Doğanca(Doğancı) Bir Türk Köyü
858. Doğancı Duvanli Filibe
859. Doğancıklı Benkovski E.Zağra
860. Doğancı-Köy Sokolentsi Kırca Ali
861. Doğancıl Osen E .Zağra
862. Doğancılar Sokolartsi Sliven/Bela-Slatina
863. Doğancılar Sokolyane Kırca Ali
864. Doğancılar Paisevo Silistre
865. Doğancılar Bir Türk Köyü
866. Doğancı-Mahmut Bir Türk Köyü
867. Doğan-Kaya Sokolets Burgaz
868. Doğanlar Yastrebinp E .Cuma
869. Doğanlı Duvanli
870. Doğan-Ova - Sofya/Yeni Köy(Novo-Selo)
871. Doğan-Ova Malko Konere Pazarcık
872. Doğrular Pravda Silistre
873. Doğuca Zornitsa Varna
874. Dokuz-Ek Devetintsi Burgaz
875. Dolaplar Dolapite Rusçuk
876. Dolaştır Zagrejden Paşmaklı
877. Domuzluk Bir Türk Köyü Şumnu
878. Domuz-Orman Mirolübovo Burgaz
879. Dongurlar Zornitsa Kırca Ali
880. Doruklu Provdino Yan Bolu
881. Doruklu Praventsi Şumnu
882. Dorutlar Stan Silistre
883. Dorutlu Pravişte Filibe
884. Dospat Smolyan Paşmaklı/Devin
885. Doymuşlar Osetenovo E.Zağra
886. Doymuşlar Sitovo Silistre
887. Doyranlar Doyrentsi Lofça
888. Doyranlar Doyrentsi Kırca Ali
889. Doyranlar Doyrentsi Şumnu
890. Doyuranlar Doyrensko Kırca Ali
891. Dökmen Leyarovo Yan Bolu
892. Dörmete Lipets Paşmaklı
893. Dumanlı Tseretelovo Filibe
894. Dupniçe Dupnitsa
895. Dura-Beyler Sinçets Kırca Ali
896. Dura-Bolu Ravno-Selo
897. Duraç - Razgrad/Kemaller(İsperih
898. Durağan Drugan Sofya
899. Durak-Köy Boyan-Botove Hasköy
900. Durak-Kulak Blatnitsa H.O.Pazarcık
901. Duraklar Genaral Tsonkovo Silistre
902. Duraklar Stanets E.Cuma
903. Dur-Ali Stoykovo Hasköy
904. Duran Ludo-Gortsi Razgrad
905. Duran-Köy Stoynovo E.Cuma
906. Duranlar Belgun H:O:Pazarcık
907. Duranlar Çekantsi E.Cuma
908. Durarca-Köy(Duracak) Stanyantsi Şumnu
909. Durat-Yeni-Mahalle Stoevo Filibe
910. Durbalı-Köy Tsarevets Kırca Ali
911. Dur-Hanlar Sipey Kırca Ali
912. Durlar Durovtsi Tırnova
913. Durmuş Lozevo Şumnu
914. Dursun-Köy Zdravets Razgrad
915. Dursunlu-Tursunlu Samoilovo İslimye
916. Dutlu Çerniçevo Kırca Ali
917. Dutluca-Tekke-Bolu(Tutluca918. Tekke-Bolu) Kaloyanovo İslimye
919. Düdükçeli Svirkovo Hasköy
920. Düğüncüler Svatbare Kırca Ali
921. Dülger Kruşa Varna
922. Dülgerli Dülgeri Burgaz
923. Dülger-Mahalle Zidari Eski Cuma
924. Düşük-Dere Vodni Pad Paşmaklı
925. Düz-Bayır Bir Türk Köyü Şumnu
926. Düzlük Bir Türk Köyü Şumnu
927. Düz-Meşe Ravnovo Tırnova
928. Edil-Oğullar Edil Kırcaali
929. Edir-Hanlı Çobanka Kırcaali
930. Efras-Keçiler Gorno -Kozarevo Eski Cuma
931. Efras-Kestane Dolno Novkovo Eski Cuma
932. Eğri-Bucak Kıtino Kırcaali
933. Eğri-Dere Ardino Kırcaali
934. Eğri-Dere Kriva-Reka Şumnu
935. Eğri-Palanga Bulgaristanda Eski Bir Türk Kasabası
936. Ekincek Silistra Silistre
937. Ekincik Posev H.Oğlu Pazarcık
938. Ekizce Benkovski Şumnu
939. Ekizce Bliznets İslimye
940. El-Candıra-İl Candıra Kırcaali /Eğri Dere
941. Elciler Jinzifovo Kırcaali
942. Eleç Dobro-Gled Varna
943. Elekçe Trakiets Haskova (Hasköy
944. Elemenli Sitovo Yanbolu
945. Elesçe Trakiets Hasköy
946. Eles-Fakı(İlyas Fakı Dobroplodno Varna
947. Eli-Bey Pçelarovo H.O.Pazarcık
948. Elif-Köy Novi Pazar Yeni Pazar
949. Eller Stambolovo Hasköy
950. Ellezler İliyno Eski Cuma
951. Elma-Çukur Yamino Kırcaali
952. Elma-Dere Yabılkovo Burgaz
953. Elmalı-Kebir Yabılkovets Kırcaali
954. Elvan-Bey Çiftliği Osmanlı Çiftliği. Güney Bulgaristanda Bir Yer Adı
955. Elvasan-Karalar Panayot-Hitovo Eski Cuma
956. Emberler Kliment Şumnu
957. Emine Emona Burgaz
958. Emir Gazi Krakra Varna
959. Emir Gazi(Murgazlı Yantra Tırnova/Yukarı Rahova (Gorna-Orehovitsa)
960. Emir-Köy Emirsko Burgaz
961. Emir-Köy Suho-Dol Silistre
962. Emirler Boil Silistre
963. Emirler Dobromirtsi Kırcaali
964. Emirler Genaral-Kiselovo Varna
965. Emirler Geneovo Kırcaali
966. Emirler Kalina H.O.Pazarcık
967. Emirler Knezovo Kırcaali
968. Emirler Markovo Varna
969. Emirler Povelya Tırnova
970. Emirler Şoptsi Kırcaali
971. Emirli Bolyarsko Yanbolu
972. Emir-Oğlu Çistovo Tırnova
973. Emir-Oğullar Vojdovo Kırcaali
974. Emir-Oğullar Glavatartsi Kırcaali
975. Enbiya-Sakallı Naum H.O.Pazarcık
976. Enişte Zetovo Eski Zağra
977. Ercek Ahrensko Kırcaali
978. Erci Gradina Razgrad
979. Erci Zementsi H.O.Pazarcık
980. Ercil Bir Türk Köyü Kırca Ali
981. Erden Kutlu-Viçe-Mihaylov-Grad
982. Er-Doğanlı İzgrev İslimye
983. Er-Doğanlı Orlovets Tırnova
984. Ereğli Kırca Ali / Eğridere (Ardino)
985. Ereğli Smilets Tatarpazarcık/Otluk-Köy (Panagürişte)
986. Erekli Şipok Kırca Ali
987. Eresiller Snegovo Burgaz
988. Eres-Ova Vresovo Burgaz
989. Ereviş Eski Cuma (Tırgovişte) /Osman Pazarı (Omurtag)
990. Erikli İrali Burgaz
991. Erikli Kukuryak Kırca Ali
992. Erikli Slivak Şumnu
993. Erikli Slivka Paşmaklı(Smolyan)
994. Erkeç Koziçino Burgaz
995. Er-Köprü Mostovo Filibe(Plovdiv)
996. Ermenli Dragaş-Voyvoda Filibe(Plovdiv)
997. Esetli Momçilovo Varna
998. Esirli Blatets İslimye
999. Eski-Arnavutlar Staroselets Varna
1000. Eski-Balabanlar Vazovo Hezar Grad
1001. Eski-Dere Stara-Reka Filibe
1002. Eski-Derviş Stara-Oryahovo Varna
1003. Eski-İstanbolluk Preslav Şumnu
1004. Eski-Köy Stara - Selo Hasköy
1005. Eski-Köy Stara -Selo Vraca
1006. Eski-Köy Stara –Seltsi Plevne(Pleven)
1007. Eski-Köy Vehtovo Şumnu
1008. Eskiler Vehtino Paşmaklı(Smolyan)
1009. Eski-Mahalle Stara -Selişte Hezar Grad
1010. Eski-Paslı Lıka Burgaz
1011. Eski-Yeni-Köy Stara –Novo-Selo Filibe
1012. Eski-Zağra Stara-Zagora Stara-Zagora
1013. Esmerli Murgovo Kırca Ali
1014. Esse-Beyli Pçela Yan-Bolu
1015. Eşekçi Nikolaevo E.Zağra
1016. Evciler Sredno-Graişte E.Zağra
1017. Evciler Ravna-Gora Hasköy
1018. Evlekler Lyahovo H.O.Pazarcık
1019. Evren-Köy Avren Kırca Ali
1020. Evrenler Kandilka Kırca Ali
1021. Evrenli Jeleznik Burgaz
1022. Ezedenli Kıklitsa Kırca Ali
1023. Ezerce Ezerets Hezar-Grad
1024. Ezi-Bey Paskalevo H.O.Pazarcık
1025. Fakı Fakiya Burgaz
1026. Fakı-Pınar Çubrika Kırca Ali
1027. Farfarlar Veslets Kırca Ali
1028. Felekler Nebeska Kırca Ali
1029. Ferhatlar Delçevo Hezar-Grad
1030. Fethi-Köy Hrabrovo Varna
1031. Fıçıcılar Bir Türk Köyü Şumnu
1032. Fida-Bey Velçovo Tırnova(Veliko-Tırnovo)
1033. Filibe Filipopol Plovdiv Filibe İli
1034. Fındacık Şimnatitsa Kırca Ali
1035. Fındıcak Leştak Paşmaklı
1036. Fındıkçık Lyaskovo Kırca Ali
1037. Fındıklı Leşnikovo Hasköy
1038. Fındıklı Lyaskovo Burgaz
1039. Fındıklı Lyaskovo E.Zağra
1040. Fındıklı Lyaskovo H.O.Pazarcık
1041. Fındıklı Şkorpilovtsi Varna
1042. Fındıklı(Pındıklı) Vasil-Levski) Silistre
1043. Fındıklı(Pındıklı) Tervel Yanbolu
1044. Firuzlu Ovçepoltsi Tatar Pazarcık
1045. Fren-Köy Dıb Kırca Ali
1046. Furladan Bir Türk Köyü H.O.Pazarcık
1047. Fübeller Elenovo E.Cuma
1048. Gacallar(Gacullar) Malinka Gabrova
1049. Gag-Ova Gagovo E.Cuma
1050. Gaipler Kaybilâre-Strança Yanbolu
1051. Garipçe Krapets H.O.Pazarcık
1052. Gâvur-Dere-Hoca Penkovtsi Kırca Ali
1053. Gâvur-Köy Gurkovo H.O.Pazarcık
1054. Gâvur-Söğütçük Bılgareevo H.O.Pazarcık
1055. Gazi-Canlar Kaziçane Sofya
1056. Gazi-Oğullar Bogorov-Dol Kırca Ali
1057. Gebece Belovo Varna
1058. Gebeş Krivini Varna
1059. Geçit- Köse Lüti-Brod Vraca
1060. Gedikler Brayagovets Kırca Ali
1061. Gedikli Çelnik Yanbolu
1062. Gelembe Bir Türk Köyü Sofya
1063. Gelincik Dimitr-Ganevo H.O.Pazarcık
1064. Genç-Ali Mladovo İslimye
1065. Geniş Dağ Şiroka Planina Bel-Gratçık
1066. Gerdeli Nevestino Burgaz
1067. Gerdeme Hlevovo Hasköy
1068. Gerdeme Pitovo İslimye/Yeni Zağra
1069. Gerdeme Yasenovo Burgaz
1070. Gerdeme- Dere Reçitsa Burgaz
1071. Geren Bıbel Eski Cuma
1072. Gerge-Pınar Rosenovo Burgaz
1073. Gevrekler Kalimansi Varna
1074. Geyikçiler Rogaçevo H.O.Pazarcık
1075. Gigen Plevne/Niğbolu
1076. Gigen Mahalle Gigenska Mahla Plevne
1077. Giren Belozem Filibe
1078. Giy Orman Prolez H.O.Pazarcık
1079. Göceci Stan Şumnu
1080. Göcekler Malino Kırca Ali
1081. Göcenler - Hasköy
1082. Göcenler Zaycer Burgaz
1083. Göç- Beyler Dobriç Yanbolu
1084. Göç- Beyler Krupişte Hezar-Grad(Razgrad)
1085. Göçiler Durumçe Kırca Ali
1086. Göçmenler Bejantsi Kırca Ali
1087. Göçürlü Brod Hasköy
1088. Gök Pala Mihailovo E.Zağra
1089. Gökçe-Dölük(Dölök Bdintsi Varna
1090. Gökçe-Evren Podvis Burgaz
1091. Gökçe-Pınar Siv-Kladenets Kırca Ali
1092. Gökçe-Su Sinya Voda Razgrad
1093. Göklemez Usoyko Köstendil(Küstendil)
1094. Göklemezler Stremtsi Kırca Ali
1095. Göklemezler Dere Mahalle Stremovo Kırca Ali
1096. Göksü İle Yenice Köyü Birleşmiş. Bir Türk Köyü
1097. Göktepe Zvezdets Burgaz
1098. Gök-Viran Kırca Ali
1099. Gölcük General-Geşevo Kırca Ali
1100. Gölcük Lebed Kırca Ali
1101. Göl-Çiftlik Blatino Köstendil
1102. Göle-Köy Zasmyano Varna
1103. Göl-Kara-Ağaç Brestitsa H.O.Pazarcık
1104. Göl-Köy Lokvata Tırnova
1105. Göller İz-Bul Şumnu
1106. Göl-Pınar Bistrentsi Ruscuk
1107. Gönüllü Mahalle Lübenova-Mahala İslimye/Yeni Zağra
1108. Göre Vidno H.O.Pazarcık
1109. Göreci Ognyanovo Sofya
1110. Görücü Preslaven E.Zağra
1111. Göz-Eken Kozyak-Grad Burgaz
1112. Gurbet Stranko Hasköy
1113. Gücenler Zaycar Burgaz
1114. Güç-Eri Preselka Şumnu
1115. Güdüller Çerepovo Hasköy
1116. Güğümlü Krumovo Yanbolu
1117. Gül Roza Şumnu
1118. Güller Rozino Kırca Ali
1119. Güller Rujitsa Şumnu/Yeni Pazar(Novi-Pazar)
1120. Güller-Köy Alekovo Silistre
1121. Gül-Pınar Rozov-Kladenets E.Zağra
1122. Gülüm - Yanbolu
1123. Gün-Doğdu İzgrev Varna
1124. Gündüzler Çerna-Voda E.Cuma
1125. Gündüzler Dennitsa Yanbolu
1126. Gündüzler Zornitsa Pamaklı(Smolyan)
1127. Güne-Köy Koprets E.Cuma
1128. Gün-Eli Lübenets İslimye
1129. Gün-Eli Lübenovo Hasköy
1130. Gün-Eli Pripek Kırca Ali
1131. Gün-Eli-Mahalle Lübenovo-Mahala İslimye
1132. Gün-Yalısı Slınçevo Varna
1133. Gürgen Gaberovo Hasköy
1134. Gürgencik Popkralevo Silistre
1135. Gürgen-Köy Gaberovo Burgaz
1136. Gürgenli Gaber H.O.Pazarcık
1137. Gürgenli Gabritsa Şumnu
1138. Gür-İç - Vidin/Bel-Gradcık
1139. Güvece Zvinartsi Razgrad
1140. Güvençler Gılıbets Hasköy
1141. Güvençler
1142. Güvendikli Podkrepa Hasköy
1143. Güvenli Gılıbinka Eski Cuma
1144. Güveren (Güvüren) Zvezdel Kırca Ali
1145. Güzelce-Alan Kamenovo Razgrad
1146. Güzel-Gani Krasino Kırca Ali
1147. Güzel-Hatip Sladko-Dum Kırca Ali
1148. Güz-Eli Peşakovo Vidin
1149. Habip Vladimirovtsi Razgrad
1150. Habipçe Lübimets Hasköy
1151. Hacı Haciyle Gabrova
1152. Hacı Ahmetler Pçelartsi E.Cuma
1153. Hacı –Ayvalı Daskal –Atanasovo E.Zağra
1154. Hacı Balabanlı Dragantsi Burgaz
1155. Hacı Bayram Hacı-Dimitr H.O.Pazarcık
1156. Hacı- Hamza Boevitsa Sofya
1157. Hacı-Abdul Mahallesi Omur Razgrad
1158. Hacı-Fakılar Genaral-Dobrevo Razgrad
1159. Hacı-Hüseyin Mahalle Nadejden Hasköy
1160. Hacı-İlyas*Hacı Eles Borisov-Grad(Pırvomay Filibe
1161. Hacı-Kamber Mahalle Matovtsi Razgrad
1162. Hacı-Köy Blagovets H.O.Pazarcık
1163. Hacı-Köy Blaguntsi Hasköy
1164. Hacı-Köy Botka Kırca Ali
1165. Hacı-Köy Brestovo Kırca Ali
1166. Hacı-Köy Bukak E.Cuma
1167. Hacı-Köy Slivarka Kırca Ali
1168. Hacı-Köy Yerusalimovo Hasköy
1169. Hacılar Kalugenere Silistre
1170. Hacılar Vransko Kırca Ali
1171. Hacılı Yunatsite Tatarpazarcık(Pazarcik)
1172. Hacı-Mahalle Haciysko Kırca Ali
1173. Hacı-Mahalle Çegantsi Kırca Ali
1174. Hacı-Mahalle Çerkaski Kutlu-Viçe(Mihaylov-Grad
1175. Hacı-Mahalle Gorno-Haciyska Tırnova
1176. Hacı-Mahalle Struya Burgaz
1177. Hacı-Mehmetler Odılçensko Kırca Ali
1178. Hacı-Musa Morava Tırnova/Ziştovi (Ziştov)
1179. Hacı-Oğlu Pazarcık(Pazarcık Tolbuhin Tolbuhin
1180. Hacı-Oğulları Hacivetsi Kırca Ali
1181. Hacı-Sinanlar(Hacı-Hasanlar) Benkovsko Varna
1182. Hacı-Stamo-Çiftliği - E.Zağra
1183. Hacı-Yürük Duşka Kırca Ali
1184. Hacı-Yürük Opaka E.Cuma
1185. Hain-Boğaz Köyü Hainboazki Prohod Koca Balkan Dağı Dibinde
1186. Halil-Hoca-Mahalle Dragovtsi E.Cuma
1187. Halit Köy Kruşevo Filibe
1188. Hallaç Dere Jitnitsa Kırca Ali
1189. Hallaçlı Drındar Varna
1190. Hallaçlı Odrintsi Kırca Ali
1191. Halvacı Mayor-Uzunovo Vidin
1192. Halvacı-Köy Rudina Burgaz
1193. Halvacılar Halvaciysko E.Cuma/Osman Pazar
1194. Halvacılar Rudina Burgaz
1195. Halvacı-Yeni-Köy Tsaasen E.Cuma
1196. Hamursuz Rıjena E.Zağra
1197. Hamza-Köy Bankovets E.Cuma
1198. Hamzalar Dobrinovo Kırca Ali
1199. Hamzalar Filaretovo İslimye
1200. Hamzalar Hrabrovo H.O.Pazarcık
1201. Hamzalar Kruşka Kırca Ali
1202. Hamzalar Zelenikovo Filibe
1203. Hamzalar Borilovo E.Zağra
1204. Hamza-Mahalle Usoyna Tırnova
1205. Hamza-Ören (Tunca) Bezmer Yanbolu
1206. Hamzaç Dıbovets Hasköy
1207. Haralı Koriten H.O.Pazarcık
1208. Harami-Dere Razboyna Burgaz
1209. Hardallar Golâmâ-Çinka Kırca Ali
1210. Hardallı Koriten H.O.Pazarcık
1211. Harman-Köy Buzov-Grad E.Zağra
1212. Harman-Kuyusu Kardam H.O.Pazarcık
1213. Harmanlı Harmanli Hasköy
1214. Harmanlık Dıbovnik H.O.Pazarcık
1215. Hasan Babalar Baştino Kırca Ali
1216. Hasan- Dere Reçani Paşmaklı
1217. Hasan -Köy Kadınka Kırca Ali
1218. Hasan –Köy Asenets Paşmaklı
1219. Hasan-Beyli İzgrev Yanbolu
1220. Hasanca Asenovets H.O.Pazarcık
1221. Hasan-Fakı Palaititsa E .Cuma
1222. Hasan-Fakı Graniçarevo Silistre
1223. Hasan-Kova Borikovo Paşmaklı
1224. Hasan-Kova Lovets Şumnu
1225. Hasan-Köy Tsar-Asen E.Cuma
1226. Hasanlar Getsovo Razgrad
1227. Hasanlar Kiselets E.Cuma
1228. Hasanlar Stoyanovtsi Tırnova
1229. Hasanlar Yasanite Gabrova
1230. Hasan-Mahalle Golyama-Voda Razgrad
1231. Hasan-Oğlu Aleksandrovo Yanbolu
1232. Hasan-Oğulları Dobrintsi Kırca Ali
1233. Hasan-Ova Evdokiya Şumnu
1234. Hasan-Terzi Kroyaç Razgrad
1235. Hasat Krın E.Zağra
1236. Has-Beyli Dobrinovo Burgaz
1237. Hasçı-Köy Makrio-Pol E.Cuma
1238. Hası-Köy Svoboditsa E.Cuma
1239. Hasırcık Ştipsko Varna
1240. Hasır-Köy Ribarsko Tırnova
1241. Hasır-Kuyusu Rogoina H.O.Pazarcık
1242. Hasırlı Rogozinovo Hasköy
1243. Hasırlık Ograjden Hasköy
1244. Hasırlık Riltsi Cuma İ Bâlâ(Blagoev-Grad
1245. Hası-Yurt Tsarino Kırca Ali
1246. Has-Keçiciler Dolno-Kozarevo E.Cuma
1247. Has-Kestane Gorno-Novkovo E.Cuma
1248. Has-Köy Dobrotitsa Silistre
1249. Has-Köy Haskovo Haskovo
1250. Has-Köy Krın E .Zağra
1251. Has-Köy Sladun Cimri Mustafa Paşa/Hasköy
1252. Haşlıca-Köy Prisad H.O.Pazacık
1253. Hatipler Pravdolüb Kırca Ali
1254. Hatipler Bir Türk Köyü Rrazgrad
1255. Hatip-Oğulları Fotinoov Kırca Ali
1256. Hatun Katun Sofya
1257. Havuzlu(Havazlı) Şterna Kırca Ali
1258. Haydar Kardam E.Cuma/Pop Köy(Popovo)
1259. Haydar-Ova Oreşnik Cumai Bala
1260. Hayranlar Gruevo Kırca Ali
1261. Hayrat Bir Türk Köyü Silistre
1262. Hayreddin Eredin Tırnovo (Veliko Tırnovo)
1263. Hezar-Grad Razgrad Razgrad
1264. Hibili Strahilovo Tırnova/Ziştovi(Sviştov)
1265. Hıdır Vladimirovo Yan Bolu
1266. Hıdırca Nikoaevka Varna
1267. Hıdır-Çelebi Gospodinovo Silistre
1268. Hıdırlı Krum Hasköy
1269. Hıdrezli Tırniçene E.Zağra
1270. Himitli İvan-Vazvo Filibe/Karlı-Ova(Karlovo)
1271. Himitli Radetski İslimye
1272. Himitli Yasenovo E .Zağra
1273. Himmet Paşalar(Hümet-Hömet Paşalar Paşintsi Kırca Ali
1274. Himmet-Köy Strinitsa Kırca Ali
1275. Hırs-Ova Hırsovo Dobruca/Silistre
1276. Hırs-Ova Hırsovo Razgrad
1277. Hisar Tsarevets Tırnova /Ziştovi(Sviştov)
1278. Hisar Üstü Vişe-Grad Kırca Ali
1279. Hisar-Kapı Hisar-Kapiya Filibe(Plovdiv)
1280. Hisar-Köseler Momina-Banya Filibe/Karlıova(Karlovo)
1281. Hisarlı - Kırca Ali
1282. Hisarlık Zagrede Cuma-İ Bala(Blagoev-Grad
1283. Hisarlık Zagrede Cuma-İ Bala
1284. Hisar-Yaltı Jelyazna-Vrata Kırca Ali
1285. Hısım Dede Yabılkovo H.O.Pazarcık
1286. Hısımlar Oreşnitsa Kırca Ali
1287. Hısımlar Radoevskoto Lofça(Loveç)
1288. Hoca-Köy Hocinovo,Bogdantsa Filibe/Asenov-Grad
1289. Hoca-Köy Hocovtsi Kırca Ali
1290. Hoca-Köy Kalugerene Silistre
1291. Hoca-Köy Kitino E. Cuma
1292. Hoca-Köy Kraynovo Yanbolu
1293. Hoca-Köy Malko-Popovo Hasköy
1294. Hoca-Köy Nova-Popina Silistre
1295. Hoca-Köy Pırventsi Kırca Ali
1296. Hoca-Köy Popoviç Varna
1297. Hoca-Köy Slınço-Gled Kırca Ali
1298. Hocalar Rusalina Kırca Ali
1299. Hocalar Stefanovo Gabrova
1300. Hocalar(Hocamar) Meden-Rudnik Burgaz
1301. Hoca-Mahalle Pirinets E .Cuma
1302. Hoca-Yeni-Mahalle - Hasköy
1303. Horozlar Petelevo Kırca Ali
1304. Horozlar Petlino Kırca Ali
1305. Horozlar Petlite Kırca Ali
1306. Horozlar Rozovo E .Zağra
1307. Horozlu Pevets Tatar-Pazarcık
1308. Hoş-Kadem Kotlentsi H.O.Pazarcık
1309. Hotan(Fotan) Fotinovo Kırca Ali
1310. Hotaşlı (Hoşatlı) Rusalsko Kırca Ali
1311. Hotluca (Otluca) Treven H.O.Pazarcık
1312. Hotul - E .Cuma/Osman Pazar
1313. Höceki Zahari-Stoyanovo Ruscuk
1314. Höyüklü (Üyüklü) Darets Kırca Ali
1315. Höyüklü(Üyüklü) Todorovo Razgad
1316. Huy-Ven İvanovo Şumnu /Preslav
1317. Hüceki Mogilino Bela
1318. Hüsemler Diamandovo Kırca Ali
1319. Hüseyince Osenets Razgrad
1320. Hüseyince-Köy Viçovo H .O.Pazarcık
1321. Hüseyin-Köy Rumeliya Hasköy
1322. Hüseyinler Dolnaglavanak E .Cuma
1323. Hüseyinler Drago-Mıj Razgrad
1324. İbrahimler Abramovo Kırca Ali
1325. İbrahimli Kunevo Yanbolu
1326. İbrahim-Mahalle İbryam Mahla Silistre
1327. İbrik İbriçevo Tırnova
1328. İçme Stefan-Karacavo Yanbolu
1329. İçme-Dere Pivki-Dol İslimye
1330. İçmen-Zeamet Zaimçevo Burgaz
1331. İçme-Vakıf Çeraşa Burgaz
1332. İde -Bey-Köy Knijovnik Hasköy
1333. İdris-Kuyusu Momçil H.O.Pazarcık
1334. İdrisli Lülyakovo Kırca Ali
1335. İhitman - Sofya
1336. İki-Evler Dve-Kışti E .Cuma
1337. İkizler Volovarovo E .Zağra
1338. Ilıca - Kırca Ali/Eğridere(Adrino
1339. İlyasçı İliysko Kırca Ali
1340. İmamlar Verko Kırca Ali
1341. İmamlar Zvınçe Kırca Ali
1342. İman-Oğulları Ednovertsi Kırca Ali
1343. İmrahor Doktor-Stambolov Şumnu
1344. İmren-Köy Dıbova İslimye
1345. İmrenler İmrençevo Şumnu
1346. İnallar Poçevo Kırca Ali
1347. İnce-Balkan Novo-Selo İslimye
1348. İnce-Bayır Bir Türk Köyü Şumnu
1349. İnce-Hisarlı Okop Yanbolu
1350. İncekli Stroyno Yanbolu
1351. İnce-Köy Gorovo Burgaz
1352. İnce-Köy Temenuga Tırnova
1353. İnce-Köy Tınkovo Burgaz
1354. İnce-Köy Tınkovo Hasköy
1355. İnce-Köy(İnci-Köy) Topoli Varna
1356. İncili Biser Hasköy/Harmanlı
1357. İne-Bekçi Strema Filibe
1358. İne-Bekçi Strajest Razgrad
1359. İnece Tsarev-Brod Şumnu
1360. İnekçi Kravino E.Zağra
1361. İrice Krupen H.O.Pazarcık
1362. İriler İzvor Filibe
1363. İsaklar Slınçovets E .Cuma
1364. İsaklar(Esnaflar) İvantsi Kırca Ali
1365. İsitli Devetak Burgaz/Karin-Abat(Karnobat)
1366. İskenderli Petrovo E.Zağra
1367. Islahane Bir Türk Köyü Şumnu
1368. İslam-Mahalle Knyajeva-Mahala Kutlu-Viçe(Mihaylov-Grad
1369. İslimye Sliven Sliven
1370. İsmail-Fakı San-Stefano Burgaz
1371. İsmail-Köy Çerno-Mortsi H.O.Pazarcık
1372. İsmailler Boynen Kırca Ali
1373. İsmail-Pınar Kneja Vraca
1374. İstanimaka Stanmaka, Asenov-Grad Filibe
1375. İstirelçe Strelça Tatarpazarcık
1376. Istralca Stralca Yanbolu
1377. İşi-Beyli Vaskovo Hasköy
1378. Işık-Köy Osenovets Şumnu
1379. Işıklar Lübiçevo E .Cuma
1380. Işıklar Rani-List Kırca Ali
1381. Işıklar Samuil Razgrad
1382. Işıklı Kınçevo E .Zağra
1383. İz-Beyli - Filibe(Plovdiv)/İstanimaka
1384. İzledi Zlatitsa Sofya
1385. İzor-Mahmut Bir Türk Köyü
1386. İzzeddinli - Filibe
1387. K Aya-Başı-Yağmurlar Tatul Kırca Ali
1388. Kaba-Ağaç Debelyanovo Kırca Ali
1389. Kaba-Ağaç Novo-Selo Hasköy
1390. Kaba-Ağaç (Hasırcılar) Rogozari Kırca Ali

Yorum Yaz